KURUCU

Şeyda Göncü Delikurt

1976 doğumlu N. Şeyda Göncü Delikurt, 1998 yılında liseydasansını İstanbul Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra İşletme mastırı yapmıştır. Başarılı iş kariyerine Denizcan Medikal Ltd. Şti. firmasında başlamış olup 5 yılın ardından ithalat müdürlüğü yapmıştır ve bu pozisyonda şirketin tüm ithalat, ihale ve bayi ağı yönetimini üstlenmiştir. 2007 yılında kariyerinde yol almak ve profesyonelleşmek adına sektörün lider firmalarından biri olan Trimpeks A.Ş.’de İş Geliştirme Müdürü olarak işe başlamış ve çok geçmeden göstermiş olduğu üstün başarılarından dolayı yönetim kurulu tarafından yeni kurulan Tıbbi Cihaz departmanının Satış ve Pazarlama Müdürlüğüne atanmıştır. 2013 yılı sonlarında Trimpeks Yönetim Kurulunun almış olduğu markalaşma kararı ile birlikte New Generations projesi adı altında N. Şeyda Göncü Delikurt Profesyonel Sağlık Çözümleri (PHS) departmanında İş Birim Müdürlüğüne terfi etmiştir.

2016 yılı itibariyle kariyerine kendi yolunda devam etmeye karar veren N. Şeyda Göncü Delikurt SEMCARES İTH. İHR. LTD. ŞTİ firmasını kurmuştur.

MİSYON

SEMCARES ailesi olarak, profesyonel gelişimi, evrensel kalite ve standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz; iş ortaklarımız, profesyonel kullanıcılarımız ve son kullanıcılar için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaktır.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve doğru hizmet ile karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satış sürecinden başlayarak satış sonrası hizmetler sürecinde de müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Ana hedefimiz, sağlık sektöründe son kullanıcıyı doğru ve kaliteli ürünle buluşturarak güven oluşturmaktır. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz sağlık sektöründe piyasada öncü olmak temel ilkemizdir.

VİZYON

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymanın sorumluğu ve bilinci ile büyümeyi hedeflemekteyiz.

Amacımız Türkiye sınırları dışına çıkarak ihracat kapasitemizi arttırmak ve ilkelerimizi yurtdışındaki müşterilerimiz, ortaklarımız ve bayilerimize aşılamaktır.

NEDEN SEMCARES

Geniş Teknik Servis Ağı

  • Türkiye’nin her bölgesinde anlaşmalı olduğumuz profesyonel teknik servis ağımızın yanında merkez ofisimizdeki online teknik destek servisimiz ile siz müşterilerimize daha iyi hizmet verilmektedir.

Profesyonel İhale Desteği

  • Siz müşterilerimizin gönderdikleri şartnameler profesyonel çalışanlarımız tarafından hızlı bir şekilde incelendikten sonra talep etmeniz durumunda zeyilnameleriniz için destek verilir.

 

Hızlı Kargo Hizmeti

  • Firmamıza hafta içi saat 12:00’ye kadar verilen siparişler aynı gün içinde anlaşmalı olduğunuz kargo firmamız ile gönderilir.
  • SEMCARES İthalat sürecinde öncelikle sektörde iyi bilinen, kaliteli üreticiler ile çalışmaya önem verir, nihai sipariş öncesi siparişini vereceği her ürünün numunelerini getirip klinik çalışmasını gerçekleştirmeye özen gösterir.
  • Doğru ve kaliteli ürünü müşteri ile buluşturmayı hedefler. Amacı ürünlerine tam anlamıyla hakim olmak ve satış sonrasında da müşterilerinin yanında yer almaktır.
  • Doğru ürün satışını zamanında teslimat ile birleştirir, iş ortaklarının teslimat konusundaki hassasiyetlerine önem verir.
  • Bünyesinde çalışan mühendis ve yüksek ihtisaslı kadrosuyla profesyonel hizmet sunar.
  • Yeni ürün araştırma ve geliştirme konusunda deneyimli ve profesyonel çalışanlara sahiptir.
  • Yurtiçinde ve yurtdışında yer alan sağlık sektöründeki üretici firmalara pazarlama ve satış alanında danışmanlık hizmeti sağlar.